Hinnakiri: 3h sessioon – 5€ : 10 korra pilet – 35€ : Rent 3h – 75€ Tõukeratta/rula 3h rent- 3€

“Raba 5” Pärnu siserulapark (aadress: Turba 5) avas uksed 2018 aasta talvel. Endise legendaarse Raba ujula asemele rajatud park sai teoks tänu Pärnu Kaasava Eelarve Rahvahääletuse konkurssi võidule ning tänu erinevatele sponsoritele.

Pärnu “Raba 5” siserulapark täielikult kaetud kahekihilise 9mm vineeriga, mis teeb pargi vastupidavaks ning obstaaklitele pealesõidu vägagi sujuvaks.

Pargi Sektsioon rulapargis tähendab omavahel kombineeritud suurema kaldega suuri obstaakleid, kus on võimalik saavutada kiire hoo ja kõrged lennud. Raba 5 pargisektsioon sisaldab täismõõtmetes hüpekat (<flybox>), hoovõtuseina (<vert wall>), sujuvat kallakut (<roll-in>), rämp nurka (<corner>) ja täismõõdus libisevat kasti (<slide box>).

Street Sektsioon rulapargis üldjuhul imiteerib tänavaid. Raba 5 tänavasõidu alas on üksteise vastas kaks “Hubba” mis on mõlemad varustatud <flat- & downrailiga>. <Hubba> ühes otsas on kiire hoo saamiseks <quarter-ramp> & teisel pool natukene sujuvama kaldega <ditch>”. Lisaks saab tänavasõidu alas harjutada <down- ja flatbox’il>.

Mõlemad pargi sektsioonid on omavahel täielikult eraldatud, mis tähendab, et erinevates pargi osades saab sõita maksimaalselt palju inimesi ja teha seda ohutult (näiteks: rula ei lenda pargi alale või vastupidi).

Raba 5 rulapark on kvalifikatsioonide võistluspargiks 2019 Euroopa ühele suurimale Ekstreemspordifestivalile “Simple Session 2019”.

Pärnu Raba 5 rulapark on ehitatud www.OnWheelsRamps.ee poolt. Firma, kes on ehitanud üle poolte rulaparkidest üle Eesti ning mida veavad eesotsas Eesti BMX vetaranid.

Suvepealinna siserulapargi ehitust toetas: Pärnu linn & Pärnu Rahvas, OnWheels, OnWheelsRamps, Vans & Pärnu Keskus.