TÕUKERATTA TRENN

Gemo Tasane

ISELOOMUSTUS:
Gemo on tegelenud trikitõukeratta sõiduga juba 4 aastat ning sellest 3 on ta osalenud edukalt ka mitmelgi võistlusel.

Lisaks tehnilistele trikkidele iseloomustab tema sõitu ka sujuv ning “effortless” stiil, mis on ekstreemsportlaste seas alati vägagi hinnatud omadus.

MISSIOON:
Treenida noori ekstreemsportlasi, tutvustada neile võimalusi ning tuua kohale palju sõitjaid ka mujalt linnadest. Treeningu kõrvalt on oluline ka veeta hästi aega – peab olema lõbus!”

SAAVUTUSED:
2016 Kuldrula “Parim Noor”
2018 Raba5 Scoot Riotil III koht ja “Best Trick”
2018 Sindi Skate tõukeratta II koht

BMX TRENN

Chris Patrick Tilk

ISELOOMUSTUS:
Chris-Patrick on tegelenud BMX ratta sõiduga juba 4 aastat ning enne seda sõitis ta ka mitu aastat tõukerattaga. Olenemata Chris’i noorest vanusest võib öelda, et tegemist on tänavaspordi eksperdiga.

Just tänu oma BMX karjäärile ja omapärasele stiilile on Chris kogunud sotsiaalmeedias juba suure järgijaskonna nii Eestist kui ka välismaalt.

Erinevalt enamikele BMX sõitjatele kellele meeldivad suured hüpped, keskendub Chris pigem tehnilistele “street” stiili sõidule. See on stiil, mis on viimastel aastatel kogunud üha enam populaarsust terves maailmas.

 

MISSIOON:
“Minu missioon Raba5 keskuses on inspireerida ja õpetada nooremaid, et nad saavutaksid oma soovitud eesmärgid. Ekstreemsport on muutnud mu elu täielikult ning seetõttu olen pühendunud sportliku eluviisi populariseerimisele.”

SAAVUTUSED:
2017 Kuldrula finaalikoht ja “Parim Noor”
Simple Sessionil ja Simple “Summer” sessionil Pärnu esindamine ja võistlemine

RULA TRENN

Valev Koitla

ISELOOMUSTUS:
Valev on Pärnu rula skeenes juba vana olija. Rula sõiduga alustas Valev juba 13 aastat tagasi ning võib vabalt väita, et tema jaoks on rulatamise näol tegu palju rohkemaga kui lihtsalt sport – tegu on elustiiliga.

Valevi positiivne ellusuhtumine ja oskus noortega suhelda teeb temast suurepärase treeneri.

MISSIOON:
“Rulakooli treenerina on minu põhiline eesmärk õpetada rulatamist ja anda edasi teadmisi kõige kohta, mis puudutab rulatamist. korraldada väljasõite ja teha filmiõhtuid, tublimaid õpilasi saata võistlustele jne. Missioon on luua kõikide õpilaste vahel sõprus ja kambavaim, et nad ka väljaspool rulakooli suhtleksid ja käiksid koos. Rulatamine liidab väga erinevaid inimesi, erinevatest valdkondadest ja vanustest. Seda soovikski näha ka Raba 5-s, et oleks lahe õhkkond ja kõigil oleks ühine soov areneda ja huvi rulatamise vastu suur.”

SAAVUTUSED:
Sindi skate II koht,
Volcom ‘’Wild in the parks’’ V koht

Teele Mustallikas

ISELOOMUSTUS:
Teele alustas rulasõiduga umbes vaid aasta tagasi, kuid sellest hoolimata on Ta rulakultuuriga tuttav olnud juba üle kümne aasta. Elustiili- ja moeblogijana on Teele kogunud sotsiaalmeedias tuntust üle Eesti. Just tänu oma positiivsusele ja pealehakkamisele populariseeris Teele Pärnus rulatamise tüdrukute seas ning suutis teha seda vähem kui aastaga.

Teele on suurepärane suhtleja ning iga trenniga süstib Ta oma õpilastesse positiivsust.

MISSIOON:
“Missioon Raba 5 pargis on rulatamise populariseerimine uutele tulijatele. Samuti sooviks näidata just tüdrukutele, et rulatamine ning sellega kaasnev kultuur ei ole kaugeltki nii hirmus kui algselt tunduda võib.”